Leesgroepen

Contactpersonen

Er zijn Spelingleesgroepen met 4 bijeenkomsten per jaar in onderstaande plaatsen. Bij voldoende belangstelling kunnen ook in andere plaatsen Spelingleesgroepen georganiseerd worden. Stuur bij belangstelling een e-mail naar: spelingleesgroepen@gmail.com.

 

Almelo 

Herman Scholte-Albers

h.scholte-albers@planet.nl

 

Den Haag 

Marlène Falke-de Hoogh 

m.dehoogh@hotmail.com

 

Eindhoven 

Dolf van der Linden 

dvanderlinden1@gmail.com

 

Maastricht 

Anton van der Zandt 

antonvanderzandt@tiscali.nl

 

Amersfoort 

Karin Zitzen

kzitzen@hotmail.com

 

Deventer 

Wil Boerkamp

w.boerkamp@kpnmail.nl

 

Enschede 

Herre Roorda

hfroorda@hetnet.nl

 

Nijmegen 

Hettie Berflo

h.berflo@karmel.nl

 

Amstelveen 

Els Kuypers

elskuypers@quicknet.nl

 

Doorn 

Teun Kruijswijk Jansen

t.kruijswijkjansen@planet.nl

 

Groningen 

Marika Meijer

m.w.meijer@hetnet.nl

 

Oss 

Maarten van der Sanden

maartenvandersanden@kpnmail.nl

 

Amsterdam 

Marieke Brouwer 

mariekebrouwer@luthersamsterdam.nl

 

Dordrecht 

Peter Rovers

rvrsmndv@wxs.nl

 

Haarlem 

Krijn Kramer       

q.j.m.kramer@kpnplanet.nl

 

Tilburg 

Sjack Willemen

pastordebron@gmail.com

 

Boxmeer 

Susan van Driel

susanvandriel@live.nl

 

Driebergen 

Hetty Wouda 

hettywouda@ziggo.nl

 

Hengelo 

Jo Nibbelke

nibbelkejw@planet.nl