speling  
home
 
kennismaken
 
abonneren
 
lossenummers
 
kunstenaar
 
links
 
 
 

Speling Leesgroepen

Speling samen met anderen lezen en bespreken is verrijkend voor je eigen spiritualiteit.
Er zijn reeds verschillende   Speling-leesgroepen
(4 bijeenkomsten per jaar)
in Almelo, Amersfoort, Amstelveen, Amsterdam, Boxmeer, Den Haag, Deventer, Dordrecht, Driebergen, Eindhoven, Enschede, Groningen, Haarlem, Heerlen, Hengelo, Nijmegen, Oss en Tilburg. 

Bij voldoende belangstelling kunnen we mogelijk ook in andere dan genoemde plaatsen een Speling leesgroep organiseren.

Informatie en aanmelding:
Stuur een email met je naam en adres naar:

spelingleesgroepen@gmail.com

Wilt u in contact komen met de bestaande Speling Leesgroepen?:

Almelo:
Herman Scholte-Albers                                                             h.scholte-albers@planet.nl  

Amersfoort:
Wijnt van Asselt
wijnt@vanasseltaw.nl

Amstelveen:
Cees Bartels
c.bartels@karmel.nl

Amsterdam:
Marieke Brouwer
mariekebrouwer@luthersamsterdam.nl

Boxmeer:
Susan van Driel
susanvandriel@live.nl

Den Haag:
Marlene Falke
m.dehoogh@hotmail.com  

Deventer:
Wil Boerkamp
w.boerkamp@kpnmail.nl

Dordrecht:
Peter Rovers
rvrsmndv@wxs.nl  

Driebergen:
Hetty Wouda
hettywouda@ziggo.nl

Eindhoven:
Dolf van der Linden
dvanderlinden1@gmail.com

Enschede:
Herre Roorda                         
hfroorda@hetnet.nl                 

Groningen:
Marika Meijer
m.w.meijer@hetnet.nl

Haarlem:
Krijn Kramer

q.j.m.kramer@kpnplanet.nl     

Heerlen:
Mariet Stikkers
karmelheerlen@hetnet.nl

Hengelo:
Jo Nibbelke
nibbelkejw@planet.nl

Nijmegen:
Hettie Berflo
h.berflo@karmel.nl

Oss:
Maarten van der Sanden
maartenvandersanden@kpnmail.nl

Tilburg:
Trees Versteegen
pastortrees@kerkwest.nl